Schimbare mâna ceas

  • Acest subiect are 3 răspunsuri, 2 opinii și a fost actualizat ultima dată acum 5 ani, 10 luni de Alex.
Vezi 3 fire de răspunsuri
  • Autor
    Mesaje
    • #58179 Răspunde
      Cornel
      Vizitator

      Salut,

      Aveți idee dacă după ce am configurat ceasul mai pot schimba mâna cu care îl folosesc. Când l-am configurat am ales mâna dreapta și l-as folosi mai degrabă pe stânga ??dacă nu se mai poate trebuie sa îl resetez??

      Mulțumesc anticipat!

    • #58180 Răspunde
      Alex Popa
      Moderator

      Salut, da, se poate. Tot ce trebuie să faci este să accesezi aplicația Watch de pe iPhone, apoi să intri în (Ceasul dvs.) > General > Orientare ceas > Încheietura stângă. Schimbă, dacă opțiunea „Digital Crown pe dreapta” este selectată, în „Digital Crown pe stânga,” astfel încât să nu interpreteze invers rotirile.

    • #61256 Răspunde
      Silviu
      Vizitator

      Salut, daca puteti sa ma ajutati cu o informatie: am un iphone 5s ios 10.3.3 la care am conectat iwatch 1 ios 3.2.3 la care nu pot face update din cauza telefonului. Daca imi conectez ceasul la celalt iphone se ios 11.3.1 si fac update la ceas si ulterior il conectez din noua la iphone 5s, va mai functiona in parametrii normali si se va mai putea face conexiunea si sincronizarea?

    • #61260 Răspunde
      Alex
      Vizitator

      Salut, din păcate, odată actualizat la watchOS 4, Apple Watch-ul nu va mai putea fi asociat cu nici un iPhone care are o versiune de iOS anterioară iOS 11 (ulterioară, în schimb, da).

Vezi 3 fire de răspunsuri
Răspunde la: Răspuns #61256 în Schimbare mâna ceas
Informația ta:




Anulare

SOCIAL

20,785UrmăritoriÎmi place
8,531UrmăritoriUrmărește-ne
360UrmăritoriUrmărește-ne
123AbonațiAbonați-vă