Conectare iTunes

Vezi 4 fire de răspunsuri
  • Autor
    Mesaje
    • #55840 Răspunde
      Isarie Ioan
      Vizitator

      Buna,

      Mi-am achizitionat un iphone 4, l-am conectat la iTunes l-am actualizat la iOS 7.1.2 si restaurat, dar dupa aceea de cate ori il conectez imi cere sa-l actualizez, mi-l vede programul dar nu ma lasa sa modific nimic decat daca il actualizez, imi puteti spune cauza, va rog?

    • #55841 Răspunde
      Alex Popa
      Moderator

      Salut, îmi poți trimite o captură de ecran cu ce afișează iTunes în momentul în care conectezi iPhone la computer (poți să o încarci aici și să îmi lași linkul într-un răspuns)?

    • #58695 Răspunde
      simona
      Vizitator

      buna o intrebare …bunica mea a bagat de mai multe ori codul de acces pe un iphone 5s si acum ii cere conectare cu itunes.Am incercat sa fac conectarea si imi da restaureaza..intrebarea mea e ..daca dau restaureaza imi sterge tot din telefon? ca are niste poze si video de care are nevoie …mentionez ca nu am reusit pana astazi sa fac backup….am vreo sansa sa salvez fisierele? .multumesc

    • #58699 Răspunde
      Alex Popa
      Moderator

      Bună, din păcate, în acest punct nu se mai poate face altceva decât o restaurare, iar dacă nu ai un backup pe care să îl restraurezi, vei pierde toate datele. Pozele și videoclipurile respective ar putea fi „salvate” dacă au fost în trecut sincronizate cu iTunes pe un computer, de exemplu, ori dacă era activată Biblioteca Foto iCloud.

    • #63984 Răspunde
      Paula
      Vizitator

      buna! am un ipad al carui cod de acces l.am uitat acum as vrea sa.l resetez cu ajutorul MacBook Pro cu ajutorul itunes, din pacate nu prea ma pricep pentru ca nu sunt sigura ca ipad.ul il pot conecta, acum as vrea sa stiu cum il pot reseta din fabrica cu jocul de butoane,as putea?

Vezi 4 fire de răspunsuri
Răspunde la: Răspuns #55841 în Conectare iTunes
Informația ta:




Anulare

SOCIAL

20,785UrmăritoriÎmi place
8,531UrmăritoriUrmărește-ne
360UrmăritoriUrmărește-ne
122AbonațiAbonați-vă